+48 32 2000 808
export@element.com.pl
MULTI-SUPPLIER OF SPARE PARTS

Kontakt
i Dane

Praca Magazynier Kierowca

PRACA NA STANOWISKU MAGAZYNIER-KIEROWCA

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • praca w nowoczesnym magazynie wyposażonym w system kodów kreskowych WMS (odbiór dostaw towaru, kontrola jakości i ilości, składowanie towaru na półkach, wydawanie towaru, pakowanie)
  • dostawa towaru do warsztatów na terenie aglomeracji firmowym samochodem dostawczym

WYMAGANIA

  • prawo jazdy, doświadczenie w prowadzeniu pojazdów (zwłaszcza aut dostawczych do 3,5T)
  • podstawowa wiedza motoryzacyjna
  • dobry kontakt z ludźmi
  • miejsce zamieszkania - Katowice lub miasta ościenne

FORMA WSPÓŁPRACY

  • w pełnym wymiarze czasu pracy (umowa zlecenia lub umowa o pracę)
  • bardzo chętnie przyjmiemy studenta lub ucznia (ale nie jest to jedyna możliwość)

REKRUTACJA (ETAPY SELEKCJI)

  • I. przyjecie zgłoszenia od kandydata, CV
  • II. zaproszenie do wypełnienia formularza (niżej)
  • III. ewentualne zaproszenie na spotkanie w firmie (rozmowa, test na spostrzegawczość, próba przejazdu autem dostawczym, omówienie warunków, zwiedzanie firmy - razem 60-90 minut)
  • IV. obustronna decyzja

FORMULARZ DO WYPEŁNIENIA

  • Dla zainteresowanych pracą na stanowisku Magazynier - Kierowca (pola oznaczone * muszą być wypełnione obligatoryjnie, ewentualną dodatkową korespondencję kierować na adres praca@element.com.pl)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgodnie z Polityką prywatności Auto-Elements