+48 32 2000 808
export@element.com.pl
MULTI-SUPPLIER OF SPARE PARTS

Dlaczego
Auto-Elements

Dlaczego Auto-Elements

Dlaczego AUTO-ELEMENTSPonieważ firma AUTO-ELEMENTS proponuje IDEALNE ROZWIĄZANIE: najwygodniejszy i najefektywniejszy model współpracy warsztatu blacharsko-lakierniczego z dostawcami części zamiennych, jaki funkcjonuje na rynku polskim.

Auto-Elements realizuje multi-rozwiązanie logistyczne polegające na dostarczaniu do warsztatów blacharsko-lakierniczych:

  • kompletu części nadwozia wszystkich kategorii jakości [O-Q-P] (100% oryginałów serwisowych [O], części pierwszomontażowe [Q] i zamienniki [P]),
  • do naprawy auta dowolnej marki,
  • w cenach hurtowych, 
  • przez jednego multi-dostawcę.

W tradycyjnym modelu zaopatrzenia wielomarkowy warsztat blacharsko-lakierniczy kompletując części do napraw, równolegle kontaktuje się z hurtowniami aftermarketowymi i z serwisami autoryzowanymi wielu marek, dokonuje wyboru z wielu ofert przekazanych w różnych formatach, a ostatecznie zamówione części są dostarczane z różnych źródeł, w różnych terminach.
Natomiast w modelu multi-zaopatrzenia Auto-Elements warsztat wysyła tylko jedno zapytanie lub elektroniczny kosztorys Audatex, Eurotax lub DAT, a w odpowiedzi otrzymuje kompletną ofertę obejmującą wszystkie kategorie dostępnych jakości [O-Q-P]. Po dokonaniu wyboru wszystkie części do naprawy auta, w hurtowych cenach, przyjeżdżają do warsztatu w jednym transporcie, z jedną fakturą. Czy może być wygodniej?

Liczba serwisów blacharsko-lakierniczych w Polsce, które korzystają z systemu multi-zaopatrzenia oferowanego przez Auto-Elements rośnie z roku na rok, a firma jest regularnie wyróżniana nagrodami Gazela Biznesu za dynamiczny rozwój.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.